Oferta jest skierowana do klientów, którzy cenią jakość,
najwyższą efektywność i chcą otrzymać profesjonalne usługi.
Nasze doświadczenie i wysoko wykwalifikowana kadra pozwala realizować
projekty zarówno standardowe jak również wszelkie nietypowe zadania.
Witamy na stronie
firmy 'EXPERT' B.C. Sp. z o.o.
Referencje
Projektowanie * Wykonawstwo

Inteligentny dom

W ramach naszej działalności znajduje się również projektowanie i wykonywanie aranżacji architektonicznej wnętrz. W realizowanych objektach na terenie Warszawy i okolic instalujemy systemy inteligentnego budynku.

Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami budowlanymi

Inteligentny dom Warszawa

Alarmy – Warszawa

Systemy alarmowe w Warszawie proponowane przez EXPERT charakteryzują się skutecznością i bezawaryjnością, dużą odpornością na możliwe zakłócenia, eliminowaniem fałszywych alarmów oraz pewnym i szybkim połączeniem z odpowiednimi służbami w przypadkach, gdy te alarmy się aktywują. Aby osiągnąć taką jakość korzystamy z urządzeń najwyższej światowej klasy – sprawdzonych w wielu działających systemach zarówno w kraju jak i za granicą. Alarmy te produkowane są przez renomowane firmy, takie jak: ARITECH , DIGITAL SECURITY CONTROLS(DSC), CERBERUS, SIEMENS, OPTEX.

 

alarmy Warszawa-czujki

Alarmy Warszawa – czujki

Wszystkie elementy detekcyjne współpracują z centralą alarmową dobieraną każdorazowo dla konkretnego systemu i użytkownika. W zależności od tego, w jakim stopniu dane systemy alarmowe są skomplikowane, centrala taka ma możliwości:

  • programowania całego systemu dla potrzeb określonego użytkownika, rozbudowy poprzez dołączanie kolejnych dodatkowych stref ochrony,
  • podawania informacji o miejscu naruszenia stref ochronnych poprzez wyświetlanie na klawiaturze systemowej ew. wydruku z drukarki, na monitorze współpracującego komputera lub zdalnie poprzez sieć internet.
  • zapamiętywania zdarzeń,
  • podłączenia do dowolnego systemu powiadamiania zewnętrznego i monitorowania jak i do mobilnych urządzeń,
  • sterowania załączaniem i wyłączaniem dozoru stref chronionych automatycznie (programowanie przez instalatora) lub manipulatorami kodowymi (przez użytkownika) oraz poprzez internet,
  • współpracą z monitoringiem telewizyjnym (CCTV) lub systemem inteligentny dom.

 

Z systemami alarmowymi informującymi o włamaniu i napadzie mogą współpracować również urządzenia szyfrujące (zamki kodowe, czytniki kart magnetycznych, czytniki zbliżeniowe, czytniki biometryczne), urządzenia alarmu napadu (przyciski napadowe, czujniki ostatniego banknotu), urządzenia sygnalizacyjne optyczno-akustyczne, urządzenia zasilania awaryjnego systemu, systemy wykrywania gazu.
W zależności od żądań naszych Klientów projektujemy i budujemy systemy alarmowe w oparciu o normy polskie z zastosowaniem urządzeń atestowanych przez ‚TECHOM’ lub normy obowiązujące w Unii Europejskiej. Urządzenia stosowane przez nas w systemach SSWiN posiadają klasę „C” lub „S”.